Yu-Gi-Oh! karetní hra v Českých Budějovicích! Přijď si také zahrát :)

Leden 2011

Turnaj 5.2.2011 v ČB

27. ledna 2011 v 10:28 | Liera |  Turnaje
Máme tady konečně větší turnaj (u nás již 2 turnaj v tomto roce), který se bude skládat - Lidičky z Českých budějovic a okolí a pak přijedou hráči a hráčky ze Soběslavi a okolí.

Organizace - Liera & Erin

Zvu tedy všechny YGO hráče, aby si přijeli zahrát do Českých Budějovic na turnaj 5.2.2011, do restaurace Havlíček... Vstupné 50kč. Registrace začíná ve 12:00 a začátek turnaje bude ve 12:30.
Rozhodčí bude Meyger (Ladislav Majer), ceny budou podle počtu hráčů kterých máme nahlášeno kolem 15. :) Pokud dorazí 15+ hráčů bude se hrát na 5 kol a top 8 :) Doufám, že se zůčastní co nejvíce lidí a těšíme se na vás...

DMG

23.1.2011 Primero Cup v ČB

13. ledna 2011 v 10:24 | meyger |  Turnaje
Dne 23.1.2011 se bude konat YGO Primero Cup (neoficiální turnaj) v Českých Budějovicích.
Účast min. 8 lidí ceny: 4-5 boostrů se rozbalí a budou se vybírat karty od nejlepšího hráče.
Začátek registrace 14:00 konec až se odehrají 4 kola + top 4 délka kola 40min.
Místo konání: Restaurace Havlíček, Čechova 34 v Salónku.
Vstupné: 50kč
Rozhodčí: meyger (Ladislav Majer).

Report - Invaze Most 2011-08-01

10. ledna 2011 v 16:15 | meyger |  Turnaje
Dne 8.1.2011 se konala invaze do mostu. Od nás z Budějovický ligy jsme vyrazili - já (Meyger, Ladislav Majer), Liera (Hana Majerová), Jami (Martin Pilbauer), Vojtěch Ostrý, Ondra Bárta.

V pátek 7.1.2011 ke mně do Lhenic přijeli výše zmínění hráči, kde jsme se připravovali na turnaj. Ze Lhenic jsme odjížděli 8.1.2011 v 4:30 autem do Prahy. Z Prahy jsme jeli spolu s Pražskými hráči vlakem v 7:03 do Mostu. Dorazili jsme něco po 9 hodině, v Mostě na nás čekali místní hráči,  kteří nás dovedli na místo konání. Na turnaj přišlo 32 hráčů, hrálo se na 5 kol + top 16.

První hru jsem hrál proti Denerogovi ten hrál blackwingy, já jsem hrál své dandy warriory.
Po tuhém boji jsem v prvním kole zvítězil 2:1.V druhém kole jsem hrál proti S.Martin on hrál machina gadget tenhle balík velmi dobře znám a nebyl pro mě problém ho porazit 2:0.
Po druhém kole už jsem čekal těžkého soupeře a taky jsem ho dostal byl to Žába (Obrovský, Jan) ten hrál synchro planty něco podobného jako já akorát bez synchron warriorů.
Po dvou těžkých hrách jsem prohrál 0:2. Ve čtvrtém kole na mně čekal Vlad (Tsukur, Vladimír) on hrál svojí antimetu (control). Duely s Vladem mě fakt psychicky vyčerpávají první hru jsem vyhrál a pak 2 jsem prohrál takže po čtvrtém kole jsem měl 2 výhry a 2 prohry.
Další hru jsem potřeboval vyhrát abych se dostal do top 16 a hrál jsem proti Ayumi (Erbenová, Barbora). Po dvou velice dlouhých hrách jsem vyhrál 2:0 a postoupil jsem do top 16.

V top 16 jsem hrál proti Emíkovi (Jánský, Marek) ten hrál Scrapy jelikož jsem proti nim hrál poprvé a ten balík jsem neznal, měl jsem velkou nevýhodu. V prvním kole jsem na něj hned ze začátku vyslal Shooting Star Dragona což byla chyba protože mi ho smetl efektem Scrap Twin Dragona díky tomu jsem po první hře pochopil sílu Scrapů.
V druhý hře jsme se dost vymlacovaly a hra byla vyrovnaná nakonec Emíkovi zbylo 400 LP a mě 600 LP a Emík měl na stole Scrap Dragona a nic jiného. Já měl na ruce jenom 1 Volcanic Shellu a cekalo mě osudový draw a přišlo to jak jsem potřeboval "Tuning" díky téhle kartě jsem vyvolal Drill Warriora a zaůtočil jsem direct a tím jsem druhou hru vyhrál.
Ve třetí hře mi ale nepřišly karty, takže jsem prohrál a tím pro mně turnaj skončil.

Ostatní Budějovický hráči měli po 2 výhrách a bohužel se do top 16 nedostali, ale i tak si vedli dobře. Vítězem se nakonec stal Remind (Neveriš, Pavel) ne, že by mě to překvapilo a to byla jeho už druhá vítězná invaze.

V 20:25 jsme jeli zpátky vlakem do Prahy, kde jsme byli okolo 22:45. Postupně jsme se rozloučili v metru s pražskýma hráči a vyrazili jsme autem domu.
Ve Lhenicích jsme byli v 1:30 a protože jsme s Vojtou pili energetický nápoje cestou, tak se nám ještě nechtělo moc spát. Rozhodli jsme se, dát si nejtemnější hru všech her a to alco duel o rum. Já jsem hrál se sestry Alienama a vojta hrál Gravekeepry.
První hru jsme hráli za každých 1000LP lok rumu docela jsme se dobře zabíjeli a vojta mě porazil. Druhá hra už byla za každých 2000LP lok rumu tuhle hru mě vojta docela brutálně rozsekal takže jsem si rumeček pěkně vychutnal :D.
Další hru už jsme radši nehráli a šli jsme spát, takže to skončilo 2/3 rumu pro nás a 1/3 zbyla.

Invaze do mostu se mi fakt líbila od začátku až do konce jediný co bych vytknul je doprava tady v ČR ale co se dá dělat.