Yu-Gi-Oh! karetní hra v Českých Budějovicích! Přijď si také zahrát :)

Brána do světa Yu-Gi-Oh

31. října 2010 v 19:34 | meyger |  Liga
Dobrý den v tomhle článku se vás pokusím seznámit s japonskou karetní hrou Yu-Gi-Oh, která se hraje po celém světě a i u nás. Tahle karetní hra vznikla podle stejnojmenného anime seriálu Yu-Gi-Oh. V dnešní době běží třetí anime seriál Yu-Gi-Oh 5DS který je velmi populární a doporučuji ho shlédnout. Dvě předchozí anime jsou Yu-Gi-Oh Duelist Monsters a Yu-Gi-Oh GX. Výhody téhle karetní hry jsou že můžeš hrát prakticky cokoliv od draků po různé druhy zvířat, ale taky například samurajů adt. Také výhodou je na rozdíl například od hry magic že se neruší staré edice ,ale jenom se limitují nebo zakazují určitý karty tím se získává strašné moc možností v téhle hře.Na ukázku přikládám pár obrázků karet.
stardust
mirror force

Kde karty sehnat? V Českých Budějovicích lze koupit v obchodu labyrint, Hroznová 9 nebo na internetu http://www.cernyrytir.cz a jednotlivé karty na http://www.yugioh.cz/cs/eshop
Kde hrát? Dne 10.11.2010 začíná v Českých Budějovicích hobby liga od 16:00 - 18:00 na adrese Restaurace Havlíček, Čechova 34, spoj MHD č.12 zastávka Čechova v salonku. Na začátku vám sestavíme začátečnický balíky a karty vám půjčíme!! Turnaje se začnou pořádat v Českých Budějovicích až se sejde dostatečný počet zájemců.
Dále se také jezdí občas na turnaje do Prahy a do jiných měst.
Tímhle článkem bych vás chtěl všechny pozvat na tuhle karetní hru proč si ji nezkusit zahrát?
Ohledně dalších informacích mi můžete psát na mail meyger@atlas.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CharlesSlest CharlesSlest | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 17:23 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info!..</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama